EBMservice.com
Česky Slovensky Polski English
Home
Materials
Machines, Tools
Sales
Cooperation
Demand and Selection procedures
Extra offers
Companies
 
My EBMservice
Branche of designation:
 
 

Jobs and services

Subject
Branch
Attachement
Validity till
 
 New
Engineering and metallurgy
  21.03.2019

Nástrojárna Gyrus s.r.o. nabízí volné kapacity : Soustružení - klasika Soustružení CNC Frézování - klasika Frézovaní CNC - 3 osé Broušení na plocho Broušení na kulato Elektroerozivní řezání Více informací na gyrus.cz nebo na tel. 604 299 875 email: stas@gyrus.cz

Engineering and metallurgy - tooling
10.03.2019
 

Ponúkam výrobu súčiastok obrábaním CNC frézovaním, sústružením a brúsením.

  KOVOBOS, spol. s.r.o., Matúškovo - Galanta
Engineering and metallurgy
03.03.2019
 

*úprava ponuky* Predstavuje sa Vám nový člen EBM Servisu. Sme menšia strojárska spoločnosť neďaleko Nitry a zaoberáme sa výrobou podľa dodanej dokumentácie a to najmä: -Fréza-klasika- Horizontálne i Vertikálne frézovanie - opracovanie kovových aj nekovových materiálov. Dĺžka stola 1000mm - Ohýbanie rôznych druhov profilov a pásovín do šírky 50mm. - Sústruženie - Točná dĺžka 1000mm. Priechod vretena 52mm. - Zváranie malých, stredne veľkých konštrukcií a iných výrobkov - Vŕtanie do kovových aj nekovových materiálov. Ak máte požiadavky na horeuvedenú výrobu, obrátte sa na nás, radi Vám pomôžeme.

  Martin Bédi, Veľké Zálužie
Engineering and metallurgy
02.03.2019
 

Predstavuje sa Vám nový člen EBM Servisu. Sme menšia strojárska spoločnosť neďaleko Nitry a zaoberáme sa výrobou podľa dodanej dokumentácie a to najmä: -Fréza-klasika- Horizontálne i Vertikálne frézovanie - opracovanie kovových aj nekovových materiálov. Dĺžka stola 1000mm - Ohýbanie rôznych druhov profilov a pásovín do šírky 50mm. - Sústruženie - Točná dĺžka 1000 mm. Priechod vretena 52mm. - Zváranie malých, stredne veľkých konštrukcií a iných výrobkov - Vŕtanie do kovových aj nekovových materiálov. Ak máte požiadavky na horeuvedenú výrobu, obrátte sa na nás, radi Vám pomôžeme.

  Martin Bédi, Veľké Zálužie
 
Print
 
 Ýou did not find what you were looking for? Make a demand. 
 
  Advertising marked by lock symbol is only for registered users.
  TIP: You will display the card of the item by click on the line.
Page  from 1 Records: 4
View by records
Print
admin